Майстер – клас “Ароматерапія”

#nvk_6#school_6#HealthySchools_UA#HS_UA
12 грудня у актовій залі нашого закладу відбувся майстер-клас “Ароматерапія” для учнів 10-тих класів. До нашої гімназії завітала аюрведичний косметолог Наталія Калюжна з Вінницького аюрведичного центру краси та здоров’я «Суттєво». На лекції пані Наталія розповідала про стародавнє мистецтво Ароматерапії, де використовується ефірні олії, фітонциди рослин та інших ароматних речовин для укріплення фізичного та психічного здоров’я та для косметичного догляду за тілом. Учні дізналися де потрібно застосовувати ефірні олії і їх розчини. Ефірні олії додають у воду для ванн, використовують в аромалампах і в композиціях для масажу. Кожен із таких методів дозволяє корисним речовинам проникати в організм різними шляхами: через органи дихання або шкіру. Коли людина приймає ароматичну ванну, то отримує подвійний ефект: і вдихання, і проникнення через шкіру. Діти з цікавістю дізналися про це стародавнє мистецтво, як Ароматерапія.

На изображении может находиться: 2 человека, люди сидят и в помещении
На изображении может находиться: 6 человек, люди улыбаются, люди сидят и в помещении