Лабораторія бізнес моделювання

#school_6#nvk_6
У актовій залі нашого закладу відбувся інтерактивний захід для учнів 10-тих класів ”Лабораторія бізнес-моделювання” від працівників Вінницького міського центру зайнятості. Лабораторія бізнес моделювання- це інтерактивна програма для старшокласників, що діє за методикою створення авторських груп, де ефективно поєднуються власні знання, ерудиція й досвід з колективною роботою в командах. Учасники заходу сформували команди, кожна з яких розробили власний бізнес-проєкт та створили його презентацію. Тематика проєктів була різна: розробка коворкінг центру, фото-центр по друкуванні малюнків на футболках та інше. В результаті за оцінкою журі, а також всіх учасників були визначені переможці.

На изображении может находиться: 3 человека, люди сидят, стол и в помещении
На изображении может находиться: 5 человек, люди улыбаются, люди сидят
На изображении может находиться: 6 человек, люди улыбаются, люди сидят
На изображении может находиться: один или несколько человек и в помещении