#HealthySchools_UA#HS_UA

#nvk_6#school_6#HealthySchools_UA#HS_UA
У тиждень здорового способу життя у реакреаціях нашого закладу відбулася Ранкова зарядка для 8-11 класів, згодом до них приєдналися і учні 1-х класів із своїми класними керівниками та батьками.
Ранкова гімнастика, або так звана “зарадка”, є дієвим засобом фізичного виховання школярів. Наукові дослідження багатьох авторів свідчать про те, що систематичне виконання спеціального комплексу фізичних вправ після сну позитивно впливає на стан здоров’я і фізичний розвиток дітей.
Тож о 8:00 наші учні виконали гімнастичні вправи, щоб сприяти швидкому переходу від сну до пробудження, підвищити розумову працездатність, стимулювати розвиток м’язів , що забезпечують правильну поставу. Після руханки наші учні отримали приємні емоції та веселий настрій.

На изображении может находиться: 3 человека, люди улыбаются, люди стоят, обувь и в помещении
На изображении может находиться: 9 человек, люди улыбаются, люди стоят и в помещении
На изображении может находиться: 4 человека, люди стоят и обувь
На изображении может находиться: 3 человека, люди стоят, шорты, обувь, гостиная и в помещении