8.01.2020 відбулося засідання методичної комісії вчителів початкової школи. На ньому було проведено підсумки роботи МК за І семестр 2019 – 2020 н. р., проаналізовані якісні показники досягнень учнів 3-4 класів за І семестр.
Заступником директора Важовою О.Й. проведено тренінг «Яким має бути учитель в умовах НУШ. Роль сучасного вчителя», під час якого педагоги опановували професійні ролі й завдання.
![](https://sch6.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2020/01/IMG_1347-1024x768.jpg)
![](https://sch6.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2020/01/IMG_1344-1024x768.jpg)
![](https://sch6.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2020/01/IMG_1343-1024x768.jpg)
![](https://sch6.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2020/01/IMG_1345-1024x768.jpg)
![](https://sch6.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2020/01/IMG_1348-1024x768.jpg)
![](https://sch6.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2020/01/IMG_1346-1024x768.jpg)
![](https://sch6.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2020/01/IMG_1349-768x1024.jpg)