Конкурс читців

#nvk_6 #school_6

9 та 10 квітня в КЗ “НВК: ЗШ І- ІІІ ст. гімназії  6 ВМР” за допомогою платформи Zoom, відбувся конкурс читців серед учнів початкової школи за тематикою “Ювіляри – 2020”.
Учнів 1-х класів читали вірші Олега Орача. З його творчістю дітей ознайомила бібліотекар, Фурман Вікторія Олегівна.
Виступ учнів 2-х класів був приурочений 60- річчю з дня заснування дитячого журналу ” Малятко”.
Виступ третьокласників був приурочений до 90-річчя від дня народження Ліни Костенко. З творчістю пимьменниці учнів познайомила вчитель початкових класів, Сенченко Людмила Миколаївна. Учні дуже виразно та душевно передали сенс її поезії.
Четвертокласники читали уривки з творів класика сучасної української дитячої літератури Всеволода Нестайко, якому виповнилося 90 років від дня народження.
Хочеться відзначити високий рівень підготовки дітей до конкурсу. Для перемоги діти одягали концертні костюми. Виступали з реквізитом, улюбленими іграшками, грали на музичних інструментах.
У складі жюрі були Важова О. Й., Шліхтенко Л. А., Шумна А. М., Ванжула Н. В., Ковтун К. І., Сенченко Л. М.
Усі учасники були нагороджені грамотами.