26 вересня відзначають Європейський день мов, як спосіб підтримки мовного різноманіття, двомовності кожного європейця та розвитку викладання мов у світі.
Напередодні Європейського дня мов учні 3-Д класу нашого закладу долучились до міжнародного проекту і стали учасниками чудового марафону з різними країнами. Адже знімаючи відео для наших партнерів з різних куточків Європи, учні розширювали діапазон мов, якими люди спілкуються протягом життя, розвивали мовні навички, зміцнюючи тим самим взаєморозуміння між народами.
![](https://sch6.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2020/09/1601126091668_IMG_3894-1024x1024.jpg)
![](https://sch6.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2020/09/IMG_3909-1024x1024.jpg)
![](https://sch6.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2020/09/IMG_3908-1024x1024.jpg)