Тиждень іноземних мов

У рамках проведення тижня іноземних мов (16-20 листопада, 2020 р.) для учнів нашого закладу були проведені різноманітні інтерактивні заходи. Учні молодшої школи стали учасниками інтерактивних уроків, спробували себе у ролі редакторів газет, грали цікаві ігри, подорожували до веб- зоопарку диких тварин та створювали яскраві постери.
Учні 5-9 класів були активними учасниками мовознавчого турніру «Вінниця – місто Європейське. Улюблені місця Вінниці». Діти знімати відео ролики та розповідали про своє улюблене місце у Вінниці.
Інтерактивний челендж «Be smart be safe» був організований для учнів 7 класі, учні спробували свої сили щодо безпеки в інтернеті у грі Kahoot.
Вчителі німецької мови провели веб-квест містами Німеччини для учнів 8-9 класів .
Також старшокласники долучились до написання листів закордонним друзям «Вінниця моє улюблене місто» у форматі ЗНО.