Нагородження стипендіатів закладу

12.01.2021 року в онлайн-форматі було проведено нагородження стипендіатів закладу. За результатами освітніх досягнень у період 2019/2020 н. р. визначено 11 осіб, які є відмінниками навчання, переможцями Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, переможцями Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт учнів – членів Малої академії наук України.
Директор комунального закладу «НВК:ЗШ І-ІІІ ступенів-гімназія №6 ВМР» Наталія Анатоліївна Тітова виступила перед стипендіатами з вітальним словом та побажаннями на майбутнє.

Бажаємо не зупинятися на досягнутому, підкорювати нові вершини, успіхів та перемог, будьте активними та дієвими в громадському житті, упевнено крокуйте у майбуття.