Що потрібно зробити для того, щоб зацікавити учнів та учениць наукою? Дитина переймається навіть маленьким дослідом, якщо вона зробила його сама. Сьогодні для наших хлопців та дівчат 9-Б,Г класів стало можливим провести деякі експерименти власноруч. На чолі з професіоналами своєї справи, Людмилою Василівною Делечук та Олександром Станіславовичем Яремчуком, у рамках проведення «Інженерного тижня» виготовили діючу модель гелікоптера, фонтан Герона, модель транспортного засобу на повітряній подушці, міні-“сонячну піч” . Тамара Олексіївна Копилова для учнів та учениць 9-Б та 7-х класів провела заняття із виготовлення “протиковідних” паперових масок. Школярі дізналися про мешканців морського дна і за допомогою рухливого ліхтарика зуміли розглянути водорості та тварини.
![](https://sch6.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2021/02/146103456_429451865147803_3272938499225772179_n.jpg)
![](https://sch6.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2021/02/146465543_429451825147807_7809707095832356932_n.jpg)
![](https://sch6.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2021/02/123.jpg)
![](https://sch6.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2021/02/214.jpg)
![](https://sch6.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2021/02/3.jpg)
![](https://sch6.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2021/02/36.jpg)