Інженерний тиждень 1

Що потрібно зробити для того, щоб зацікавити учнів та учениць наукою? Дитина переймається навіть маленьким дослідом, якщо вона зробила його сама. Сьогодні для наших хлопців та дівчат 9-Б,Г класів стало можливим провести деякі експерименти власноруч. На чолі з професіоналами своєї справи, Людмилою Василівною Делечук та Олександром Станіславовичем Яремчуком, у рамках проведення «Інженерного тижня» виготовили діючу модель гелікоптера, фонтан Герона, модель транспортного засобу на повітряній подушці, міні-“сонячну піч” . Тамара Олексіївна Копилова для учнів та учениць 9-Б та 7-х класів провела заняття із виготовлення “протиковідних” паперових масок. Школярі дізналися про мешканців морського дна і за допомогою рухливого ліхтарика зуміли розглянути водорості та тварини.