08.02.2021 учні 8-Б,В,Г,Д класів продовжують брати участь у створенні виробів своїми руками. Зацікавились личинкою метелика-гусінню. Продовжили вивчати океанічне дно та виготовляти маски.
Керівник: учитель біології Копилова Т.О.
![](https://sch6.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2021/02/148506486_431616184931371_4182936476257807187_n.jpg)
![](https://sch6.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2021/02/147753472_431616244931365_7218823851184810029_n.jpg)
08.02.2021 учні 8-Б,В,Г,Д класів продовжують брати участь у створенні виробів своїми руками. Зацікавились личинкою метелика-гусінню. Продовжили вивчати океанічне дно та виготовляти маски.
Керівник: учитель біології Копилова Т.О.