Цей Інженерний тиждень допоміг показати учням, як з ідей народжуються рішення, а з мрій — винаходи.
Цікавість — це те, що нам хочеться в одних учнів пробудити, а іншим допомогти хоч трохи її задовольнити. Цього року до завдань долучили дітей з ООП, допомогли включити їх у процес мейкерства та проведення досліджень! Сьогодні юні інженери досліджували дно океану, зробили свої власні круть-верть, паперову «слінкі» і запускали ракети!
![](https://sch6.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2021/02/0-02-05-a26758e7317b5506d6d1bc5cee87b0a0be35d4c82cae737a916c758865897145_b897a611-1024x768.jpg)
![](https://sch6.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2021/02/0-02-05-d6fcdd6df6b5d1f65014663414c2a4574258f82885bfbe927da1fe0424b780e4_9d580c9c-1024x768.jpg)
![](https://sch6.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2021/02/IMG-4555dce99f49ad3fe666b0b20f765c87-V-1024x768.jpg)
![](https://sch6.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2021/02/0-02-05-d5e521c2a5b3dfc3995349e9988d11d3c0bd131ecb4c6cc9b864f2887bd509c0_81f6dfd3-1024x768.jpg)
![](https://sch6.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2021/02/0-02-05-07704647601f7ac97c37bb5a3520eedd531d070ac8cc68ec9f3faa31f37ed674_6bc06c50-1024x768.jpg)
![](https://sch6.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2021/02/0-02-05-31cb3d48eed7117842afb43cd8de18f2d1d54e96456fc996403c765326adac6a_43383d47-1024x768.jpg)