Зробити власноруч інженерну конструкцію і побачити її в дії — найкращий мотив для розвитку творчості учнів та реалізація їхнього інженерного потенціалу.
Цікавість — це те, що нам хочеться в одних учнів пробудити, а іншим допомогти хоч трохи її задовольнити. Цей Інженерний тиждень допоміг показати здобувачам освіти, як з ідей народжуються рішення, а з мрій — винаходи.
Учні та учениці кожного з класних колективів випробовували себе у майстерності моделювання, із учителями спробували щось винайти, створити власними руками цікаві моделі.
У рамках проведення заходів «Інженерного тижня-2021» здобувачі освіти разом із учителями створювали моделі: «Насос для повітряних кульок»; «Круть-верть»; «На повітряній подушці»; «Ходи туди-сюди банка»; «Гелікоптер з паперового стаканчика»; «Аквалангісти» та інші. Під час роботи школярі та школярки використовували матеріали,які можна знайти від руками: соломки та паперові горнятка для напоїв, папір, скотч, харчову соду, засіб для миття посуду, кольоровий папір та інше.
Така практика доводить, що участь у STEM-проєктах, у першу чергу, стимулює розвиток мозку та креативності, що є важливим для всіх дітей без винятку, а також сприяє соціалізації одних та розвитку навичок емпатії інших учнів — навчає працювати разом та налагоджувати зв’язки.
Цього року до завдань долучили дітей з ООП, допомогли включити їх у процес мейкерства та проведення досліджень! Протягом тижня юні інженери досліджували дно океану, зробили свої власні круть-верті, паперову «слінкі» і запускали ракети!
Висловлюємо подяку усім тим, хто зацікавлено працював та зробив крок назустріч науці.
![](https://sch6.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2021/02/0-02-05-0a56fd03128ca40bc3a32703b903e574e6f3d2fcb2512c84ee75984815b8e997_e10bc566-1024x1024.jpg)
![](https://sch6.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2021/02/0-02-05-6d6c1dd3abde6836b41838e3575f13b181bb079fce724db3b563ea5a02741d25_e62123ed-1024x1024.jpg)
![](https://sch6.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2021/02/0-02-05-ac208b8bd1d56a77cc1cef8b73dbcba65bf5c22a41a7f1ebed058322db3176fe_9adaf970-1024x1024.jpg)
![](https://sch6.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2021/02/0-02-05-41f751a2600b0a8dc35ecf87a2437307b968f795c6c82d605605e82585f6062b_4d83ea3d-1024x1024.jpg)
![](https://sch6.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2021/02/0-02-05-04898e4314a86074db06550a73f981978ae7e3a5f1f56b266ed5625f2eb5c1d7_8817e0b5-1024x1024.jpg)