![](https://sch6.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2021/02/d0bed0bbd196d0bcd0bfd196d181-d0bbd0bed0b3d0bed182d0b8d0bf.png)
Висловлюємо вдячність Троянчук Оксані Петрівні за те, що зуміла організувати першокласників до участі у Міжнародному освітньому конкурсі «Олімпіс 2020 – Осіння сесія». Головною метою випробувань було зацікавлення школярів навчальними предметами (англійська мова, математика, інформатика, біологія, українська мова) і підвищення мотивації до навчання.
За результатами конкурсів 1-Б клас отримує 39 дипломів І,ІІ, ІІІ ст. та 8 грамот за активну участь. Бажаємо подальших успіхів та не зупинятися на досягнутому.
![](https://sch6.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2021/02/123-1-1024x683.jpg)