Урок історії на тему «Політика російської імперської влади в Україні»

26.02.2021 р. у дистанційному форматі Полотняна Наталія Сергіївна провела для учнів 9 -Д класу урок історії на тему «Політика російської імперської влади в Україні». Урок було розпочато із епіграфа Ліни Костенко «Нації вмирають не від інфаркту, спочатку їм відбирають мову». Дев’ятикласники дізналися про теоретичні поняття та історичні факти розвитку української нації. За допомогою ребусів учитель змогла зацікавити дітей та активізувати їхню логіку. Цікаві методи та прийоми стимулювали учнів до розуміння теми. За допомогою графічного способу дослідження «Фішбоун» зуміли визначити найбільш суттєві причинно-наслідкові взаємозв’язки між чинниками (факторами) та наслідками у досліджуваній ситуації заборони викладання у школах української мови. Вчилися працювати із історичними джерелами. Спробували відгадати “Хто за маскою”. Учні висловлювали власні думки щодо обговорюваної теми. Урок був насиченим, емоційним, пізнавальним. Дев’ятикласники висловили думки, вони є гордими за те, що українці.