Фестиваль педагогічної майстерності учителів

У рамках проведення Фестивалю педагогічної майстерності учителів, які атестуються у 2020/2021 н.р., 09.03.2021 р. педагоги Полотняна Наталія Сергіївна, Решетнік Наталя Вікторівна, Кулик Володимир Миколайович мали змогу прозвітувати про свою роботу за міжатестаційний період. Кожен з учителів презентував реалізацію проблеми, над якою працює. Полотняна Наталія Сергіївна – учитель історії розповіла про показові уроки та заходи, які реалізує через проблему «Критичне мислення на уроках історії». За період 2 років учитель активізував роботу із обдарованими дітьми та має ряд призерів олімпіад та конкурсів. Решетнік Наталя Вікторівна- учитель англійської мови презентувала роботу за період з 2016 р., який виявився надзвичайно плідним та результативним. Самоосвіта учителя складає понад 535 годин, має ряд перемог Всеукраїнського та Міжнародного рівнів. Є амбасадором міжнародної програми eTwinning Plus. Наталя Вікторівна поділились результатами проєктної діяльності нашого навчального закладу із носіями англійської мови країн Польщі, Литви, Англії та інших. Щорічно педагог демонструє плідну роботу із обдарованою молоддю. Кулик В. М. працює над темою «Використання QR кодів на уроках іноземної мови». Учитель під час дистанційного навчання працював над самоосвітою та підвищував свій професійний рівень. Усі активно ведуть персональні блоги, на яких розміщують інформацію для колег, учнів та батьків.