Фестиваль-презентація роботи «Школи молодого вчителя»

Відповідно до річного плану роботи з 13.04.по 16.04.2021р. у закладі в рамках «Тижня молодого вчителя» проходив фестиваль-презентація роботи молодих педагогів. Всього у «Школі молодого вчителя» -16 педагогів. Серед них 4 учителів початкової школи, 4 -фізичного виховання, 4–іноземної мови (англійської та німецької); 1 учитель хімії , біології; 1- фізики , інформатики; вихователь групи подовженого дня та педагог–організатор. Молоді учителі прозвітували про свою науково-педагогічну діяльність, поділились інноваційними формами та методами роботи, продемонстрували, що обізнані з новими освітніми тенденціями, вільно почувають себе в лабіринтах Інтернету та є постійними учасниками чатів і форумів, семінарів, вебінарів, онлайн-конференцій і марафонів, як на Міжнародному, так і на Всеукраїнському рівнях. Молоді педагоги довели, що учитель-це не професія, це-покликання, яке надихає, дає сили та ідеї.