День цивільного захисту

19 квітня 2021 р. у школі-гімназії  проведено День цивільного захисту  в онлайн-режимі за умов дистанційного навчання здобувачів освіти.

Основна мета проведення заходу:
пропоганда збереження життя дітей у надзвичайних ситуаціях,
виховання  високих морально-психологічних якостей: відповідальності, витримки, ініціативи, самовідданого виконання завдань цивільного захисту,  впевненості учнів у ефективності заходів цивільного захисту.

Головні завдання Дня цивільного захисту:
удосконалення учнями та педагогічним колективом теоретичних знань та  дій при евакуації;
практична перевірка здатності діяти за сигналами ЦЗ, користуватися засобами  колективного та індивідуального захисту.

Для виконання поставленої мети та завдань були проведені наступні заходи:
1. Відкриття  “Дня цивільного захисту» оголошено о 08.00 для учнів І зміни, 0 14.00–для учнів ІІ зміни.
2. Заняття в онлайн-режимі  з використанням відеонаочностей  та відеофільмів:

1-2-класи -«Абетка безпеки»  («Вивчаємо правила дорожнього руху»);
3-4-класи-«Абетка безпеки» («Правила безпеки при надзвичайних ситуаціях»);
6-і класи-веб-квест з основ здоров’я «Наша безпека – в наших руках»;
5-7 класи – «Безпечна поведінка в побутових умовах»;
8-11 класи – “Дії людини під час сигналу “Увага всім”.

3. Організовано виставку науково-популярної літератури,  присвяченої Дню ЦЗ.

4. Огляд інформаційних стендів з  цивільного захисту:
– “Заходи евакуації”, “Тероризм: причини та наслідки”,
– «Надання  домедичної допомоги при НС».

5. Відпрацювання дій евакуації (перегляд відеоролика про тренувальну евакуацію здобувачів освіти  з будівлі закладу на випадок надзичайної ситуації ).

6. Проведено пропаганду знань з надання першої допомоги із застосуванням захисних засобів при виникненні НС, питань пожежної безпеки.