Про проведення Тижня знань безпеки життєдіяльності

На виконання річного плану роботи закладу на 2020-2021 н.р., з метою  удосконалення  організаційної та практичної роботи з питань безпеки дітей та учнівської молоді, свідомого та дбайливого ставлення до свого здоров’я, підняття рівня інформаційно-просвітницької роботи з питань забезпечення життєдіяльності учасників освітнього процесу, попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму та підвищення рівня культури поведінки дітей на дорогах, попередження нещасних випадків під час освітнього процесу з 19.04 до 23.04. 2021р. учителями початкової школи було проведено заходи:  бесіда «З чого починається безпека», гра–презентація «Пожежна безпека», калейдоскоп малюнків «Безпека  в умовах карантину», відеогра «Безпечне середовище», а також перегляд в онлайн-режимі  мультфільмів про правила безпечної поведінки вдома та у закладі.