Педагогічна рада (30.04.2021)

30.04.2021 р. було проведено педагогічну раду на тему “Розвиток демократичної культури та формування нових підходів для здійснення ефективної діяльності навчального закладу в рамках програми підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа».

План педагогічної ради
1.Стратегія розвитку комунального закладу на 2021-2025 роки Тітова Н.А.
2. Аналіз роботи МК «Мотивація як компонент структури навчальної діяльності на основі діяльнісного підходу». Лучицька Т.В., голови МК
3. «Історія найбільших змін» у рамках Міжнародної програми освітніх реформ України за підтримки МОН України «Демократична школа». Шліхтенко Л.А.
4. Використання підручників ОПГ та ОПЛ для демократизації освітнього процесу. Шліхтенко Л.А.
5. Про організацію завершення 2020-2021 н.р. Сабардак І.Ю.

6. Професійна ідентичність учителя. Цифрова та інформаційна компетентності (використання інтерактивного дисплею під час освітнього процесу). Важова О.Й.
7. Різне.