Методична рада

#nvk_6 #school_6

26 серпня 2021 р. у закладі була проведена методична рада за участю голів методичних коворкінгів, під час якої директор закладу Тітова Н. А. ознайомила із особливостями організації освітнього процесу у 2021-2022 н. р. та програмою розвитку закладу.
Заступник директора Лучицька Т. В. довела до відома присутніх особливості роботи педагогічного колективу над новою науково–методичною проблемою, здійснила SWOT-аналіз діяльності закладу та МК, виділивши сильні та слабкі сторони.
Заступники директора Сабардак І. Ю. та Шинкевич В. І.
повідомили про особливості структури нового навчального року та роль учителя у створенні безпечного освітнього середовища задля комфортного та успішного розвитку здобувачів освіти.
Заступник директора Шліхтенко Л. А. окреслила стратегічні питання з організації виховного процесу в 2021/2022 н. р. щодо формування в дітей та учнівської молоді ціннісних життєвих навичок.