Упродовж грудня 2019 – червня 2020 наша школа-гімназія брала участь у пілотному проєкті з цифрового громадянства розробленого Підрозділом освітньої політики Ради Європи.
Напередодні нового навчального року, 27 серпня 2021 року, ми отримали сертифікат та подяку команді проєкту КЗ “НВК: ЗШ І-ІІІ ст.-гімназія №6 ВМР” за активну участь і вагомий внесок у розвиток та впровадження освіти з цифрового громадянства.
![](https://sch6.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2021/09/Nvk-№6-of-Vinnytsya-City-Council-Certificate_page-0001-1024x725.jpg)
![](https://sch6.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2021/09/Nvk-№6-of-Vinnytsya-City-Council_page-0001-724x1024.jpg)