II Міжнародна програма підвищення кваліфікації керівників закладів освіти і науки, а також педагогічних та науково-педагогічних працівників “Разом із Визначними Лідерами Сучасності: Цінності, Досвід, Знання, Компетентності і Технології для Формування Успішної Особистості та Трансформації Оточуючого Світу ”

Директорка закладу – Н.А. Тітова та заступниця директорки з виховної роботи Шліхтенко Л.А. взяли участь у II Міжнародній програмі підвищення кваліфікації керівників закладів освіти і науки, а також педагогічних та науково-педагогічних працівників “Разом із Визначними Лідерами Сучасності: Цінності, Досвід, Знання, Компетентності і Технології для Формування Успішної Особистості та Трансформації Оточуючого Світу ”.

Мета програми: сприяти професійному розвитку науково-педагогічних та педагогічних працівників, а також керівників закладів освіти, науково-методичних установ та їх заступників, відповідно до міжнародних стандартів і державної політики у галузі освіти та забезпечення якості освіти, формуванню у здобувачів освіти спільних для ключових компетентностей умінь.Змістом програми було розкриття глобальних проблем розвитку сучасного світу, відповідального лідерства, стратегії і тактиці прийняття рішень і керівництва установами, підприємствами і колективами працівників, розвитку особистих якостей та ключових рис формування успішної особистості, умінню радіти життю, вірити в себе та дарувати щастя, важливості здорового способу життя, заняття спортом, правильного харчування, догляду за собою та збереженню ментального здоров’я, гендерній рівності, важливості підтримки дітей з ООП, захисту екології та глобальній зміні клімату.Участь у цій програмі дала можливість отримати присвоєння кваліфікацій Міжнародного Керівника Категорії Б в галузі Освіти чи Науки, згідно класифікації ЮНЕСКО та Міжнародного Вчителя/Викладача, що підтверджує високий рівень отриманої кваліфікації і дозволяє, у тому числі, іноземцям, які мають диплом про вищу освіту, претендувати на роботу та займати посади в галузі освіти або науки,що визнається в 120 країнах світу, зокрема, Близького Сходу, Північної Африки, Китаї, Індії, Японії, Україні, США, країнах ЄС та Латинської Америки тощо. Успішно пройти атестацію та отримати наступні кваліфікаційні категорії і педагогічні звання, Сертифікат про проходження Міжнародної програми на 180 годин або 6 кредитів ECTS (з них 15 годин передбачено під питання інклюзивної освіти/0,5 кредиту ECTS), у якому зазначено отримання Вами міжнародного освітнього гранту та загальні, ключові та професійні компетентності, набуті під час проходження програми, які вимагаються Міністерством освіти і науки України.