Показовий урок з математики

15.11.2021 р. учителем математики Бабань Мирославою Григорівною було проведено показовий урок для здобувачів освіти 6-Б класу на тему “Розв’язування вправ на всі дії зі звичайними дробами з використанням міжпредметних зв’язків” Емоційним налаштуванням на урок учитель обрала крилаті вислови вчених про математику. Заняття є логічним продовженням попереднього уроку, на якому діти шукали число за його дробом та дріб від числа. Шестикласники разом із учителем розв’язували задачі, за відповідями яких розшифровували навчальні предмети, де зустрічається математика: українська література, історія, географія, біологія, хімія, фізика, трудове навчання та інші.
Вдало було підібрана учителем математична руханка, під час проведення якої школярі визначали правильний/неправильний дріб.
Для узагальнення здобутих знань учитель запропонувала шестикласникам перевірити свої сили, виконуючи тест за ПК.