17.11.2021 року для учнів 4-х класів була проведена інтерактивно-комунікативна гра «Веселі та допитливі». Мета гри: розвиток інтересу до вивчення іноземної мови та уміння працювати в командах. Гра складалась з 7 раундів, під час яких учасники розгадували загадки, знаходили слова- антоніми, малювали казкових монстрів за допомогою інструкції, яка була озвучена англійською мовою, а також учням провели руханку під веселі англійські пісеньки. Захід підготували вчителі : Кашперук Т.Є., Пашківська Н.С., Кравчук Л.Л.
![](https://sch6.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2021/11/1-1022x1024.jpg)