Цікава гідрометеорологія

Сьогодні в рамках “Climate Action Project” в онлайн-режимі відбувся Всеукраїнський конкурс “Цікава гідрометеорологія” , присвячений 100-річчю Гідрометеологічної служби України. Від нашого закладу виступили з доповідями учениця 11-В класу Макодай Олена з темою “Дослідження річки Південний Буг” ( науковий керівник: вчитель географії Копилов Олег Валерійович) та Путишина Ілона учениця 10-Б класу з темою “Аналіз якості води в колодязях міста Вінниці” (науковий керівник Цвєткова-Грабік Вікторія Аркадіївна). На конференції говорили про дослідження річок, екологічні проблеми та способи боротьби з ними, також приділили увагу сільському господарству регіонів, обговорювали спостереження за погодою та кліматом. Загалом у конкурсі взяли участь близько 40 учнів з усієї України.