Двомовна інтерактивна вікторина «Tiere&Animals»

17.11.2021 року для учнів 6-х класів було проведено двомовну інтерактивну вікторину «Tiere&Animals» (Тварини). Мета вікторини : розширити загальні знання учнів про тварин та активізувати у мові учнів  лексичний матеріал з теми; розвивати мовну здогадку та мовленнєву реакцію; вдосконалювати мовленнєві навички з англійської та німецької мов. Двомовність заходу (англійська, німецька), комбінація інформативної частини та веселих командних змагань стимулювала учнів до вивчення іноземних мов. Вікторина складалася з 5 етапів, під час яких учні були активними учасниками інтерактивних ігор та продемонстрували свої знання та вміння набуті на уроках іноземних мов. Захід підготували: Курієнко О.І., Марчук І.В., Кулик В.М.