Показовий урок у 4-Ж

18.11.2021 вчителем початкових класів було проведено показовий урок для здобувачів освіти 4-Ж класу на тему “Лічильна одиниця – тисяча. Лічба тисячами. Розряди – одиниці тисяч, десятки тисяч, сотні тисяч. Клас одиниць, клас тисяч. Читання багатоцифрових чисел”. Учитель формувала математичну, природничу та інформаційно – комунікаційну компетентності. Наскрізна лінія уроку об’єднала тему місяця “Чарівні перетворення”, яка пов’язана з перетвореннями в організмі людини. На основі цієї теми учні виконували практично – орієнтовані завдання, зокрема, робота з діаграмою на встановлення кількості ударів за хвилину серця дорослої людини, немовляти та школяра, задача на дослідження того, скільки літрів крові перекачує людське серце за годину. Після проведення фізкультхвилинки школярі досліджували, чому їхнє серце почало битись швидше. Також з’ясували, що на стан людського здоров’я вагомий вплив має екологія, і за допомогою задачі розрахували, скільки років  розкладаються у ґрунті батарейки, поліетилен, пластик та скло. Рефлексія відбулася у формі власних висловлювань, а також карток самооцінювання.