Показовий урок з біології

22.11. 2021р. вчителем Дученко А.П. проведено показовий урок для учнів 7-В класу з біології на тему: “Безхребетні паразитичні тварини”. Протягом заняття було використано інтерактивні форми навчання, за допомогою ресурсів “learningapps”, “mentimetr” , “videoscribe”. Для емоційного налаштування класу вчитель обрала метод опитування,використовуючи сервіс mentimetr. Семикласники прослідкували фізіологічну реакцію зміни кольору такої тварини як восьминіг 🐙.Ця особливість залежить від емоційного стану тварини,тому й діти спробували визначити свій колір настрою. На етапі активізації знань за допомогою learningapps здійснено класифіксацію за систематичним положенням раніше вивчених тварин, де були і представники паразитичних організмів. На етапі вивчення нового матеріалу використано учителем наочність із зображеннями типових представників безхребетних паразитів.Велика увага була приділена дослідницькій діяльності учнів.Семикласники поділилися своїми знаннями про шляхи зараження та впливу на організм людини паразитів різних класів та типів. Учні працювали з таблицею, у якій змогли систематизувати інформацію з нової теми. На етапі закріплення знань здобувачами освіти було розв’язано біологічну задачу.