Показовий урок з англійської мови

25.11.2021 р. вчителем Мацик Тетяною Петрівною було проведено показовий урок для учнів 7-В класу з англійської мови на тему «Спорт. Визначні спортсмени України». Для емоційного налаштування семикласникам було запропоновано проговорити скоромовки про спорт, з метою демонстрації раніше засвоєних знань. На етапі активізації було закріплено знання з лексики за допомогою різноманітних вправ на переклад слів. Здобувачі освіти поєднували частини словосполучень, утворюючи речення, на поділ слів на групи за видами спорту, за місцем проведення. Випереджальним завданням була підготовка міні проєктів про визначних спортсменів України. Такий вид діяльності продемонстрував володіння іноземною мовою семикласників. Діти познайомились з популярними видами спорту Великобританії та розповіли про свої улюблені види спорту. На уроці панувала позитивна та дружня атмосфера, яка сприяла кращому засвоєнню англійської мови.