Показовий урок з інформатики

30.11.2021 р. учителем інформатики Касянчук Наталією Володимирівною було проведено показовий урок у 5-А класі на тему «Додавання, редагування та форматування таблиць». Діти протягом заняття навчилися створювати таблиці, вставляти її у текстовий матеріал, редагували структуру таблиць, змінювали формат окремих елементів. Учителем були підібрані форми та методи, за допомогою виконання яких п’ятикласники розвивали уважність, пам’ять, мовлення, логічне мислення, навички самостійної роботи на комп’ютері. Учитель сприяла виробленню таких моральних якостей у здобувачів освіти, як працьовитість, цілеспрямованість, практичність, охайність. Під час виконання практичних завдань вчителька виступала у ролі консультанта, порадника. Завдання, запропоновані Наталією Володимирівною, пов’язані з життям та забезпечать формування в учнів вмінь та навичок потрібних в майбутньому. Закріплення нового матеріалу відбувалося безпосередньо за комп’ютерами, створюючи гру «Хрестики-нулики». За допомогою руханки діти пригадали правила роботи за ПК, а за допомогою інтерактивної вправи, створеної на онлайновому сервісі для проведення миттєвих опитувань mentimeter, підвели підсумки.
Виконання завдання поетапно дозволило учням остаточно розібратися в новій темі і закріпити отримані знання. Під час уроку саме уміння вчителя спілкуватися з учнями допомогло досягти всіх поставлених цілей і створити на уроці робочу атмосферу. Тактовність поєднувалася з гумором, строгість з похвалою, це не дозволяло учням забути про присутність вчителя на уроці.