Показовий урок із фізичної культури у 4-Ж

13.12.2021 року Гончаруком Володимиром Олеговичем було проведено показовий урок із фізичної культури у 4-Ж класі на тему «Рухливі ігри». Протягом заняття учитель розвивав у дітей кмітливість, швидкість на координацію рухів, навчав правилам гри у естафеті, формував інтерес до занять фізичною культурою. Володимир Олегович дозовано розподілив час на кожний етап та обрав рухливі вправи із поступовим зростанням фізичних навантажень. За допомогою вправ: «Відновлення дихання», «Малюнок кола тулубом», «Кругові рухи руками», «Млин», «Присідання» здобувачі освіти задіяли усі види м’язів та змогли перейти до наступного етапу уроку. Учителем було здійснено шикування дітей на дві команди, які після отримання інструктажу вправно змагалися у естафетах: «Хто швидше», «Теніс», «Стрибунці», «Веселі пари» та рухлива гра « Вибивний». Протягом уроку відчувався командний дух та позитивне ставлення учителя до учнів та учениць. За допомогою використаних форм та методів педагог зумів сформувати позитивне ставлення до предмета.