Показовий урок з фізичної культури у 4-В

14.12.2021 року Личаковою Ю.В. було проведено у 4-В класі урок фізичної культури на тему “Дитячий фітнес”. Протягом заняття було повторено вправи комплексу танцювальної аеробіки під музичний супровід, вправи для формування та збереження гарної постави. Прийоми та методи, обрані учителем, сприяли розвиткові фізичних якостей за допомогою колового тренування, розвитку швидкості за допомогою рухливої гри “Горобці й горлиці”. Підсумовуючи знання про правила здорового способу життя та важливість їх дотримання, кожен учень під час проведення естафети “Новорічна страва” зумів обрати для своєї “тарілочки” правильні,корисні продукти харчування та розмежувати шкідливу їжу. Учитель використала для роботи дітей у групах гімнастичні лави, каремати, фішки, гумові еспандери та резинки для стрибання. За допомогою гри “Світлофор” діти зуміли повторити правила дорожнього руху,виконуючи вказівки учителя. По завершенню заняття було закріплено отримані знання.