Показовий урок з інформатики

17.12.2021 р. учителем інформатики Кобрій А.Л. було проведено показовий урок з інформатики у 8-Г класі на тему “Захоплення аудіо та відео, створення аудіо- та відео- фрагментів”. Учні повторили правила поведінки в кабінеті інформатики. Під час роботи з картками актуалізували знання про поняття “кодек”, “плагін”, “конвертер”. Школярі поринули в історію записування звуку, дізналися про створення фонографа Томасом Едісоном, розробку сінематографа братами Люм’єрами. Знайомство із застосунком Windows Movie Maker розпочалося з алгоритму роботи з програмою. Перегляд патріотичного відео не лише продемонстрував можливості відеоредактора, а й надихнув учнів на створення власного якісного контенту. Практична робота за комп’ютерами була спрямована на формування в учнів уміння створювати відеофільми з використанням інструментів Windows Movie Maker. Учитель доцільно поєднала теми учнівських відеопроєктів з дисциплінами “Історія”, “Основи здоров’я”. У результаті виконання практичного завдання учні створили відеофільми “Бережіть природу”, “Навколишнє середовище”, “Україна – наш дім”, “Планета Земля” тощо. Підсумували урок переглядом учнівських робіт та рефлексією.