Я-бренд: як допомогти дитині зрозуміти, що вона може стати успішною

Відповідно до стратегії розвитку кафедри вчителів початкових класів на 2021-2022 н.р. в рамках творчого проєкту «Я-бренд: як допомогти дитині зрозуміти, що вона може стати успішною», з метою популяризації найоптимальніших рішень організації інноваційного освітнього процесу початкової школи, поглиблення та розширення пізнавальних інтересів учнів, забезпечення формування і розвитку ключових компетентностей, а також здатності кожного учня визначати і реалізовувати спільну мету роботи та знаходити шляхи її досягнення, формувати уміння здійснювати цілеспрямований пошук інформації та мотивувати у школярів особистісне зростання, самостійне здобуття нових знань, в період з 14.12.2021 р. по 17.12.2021 рік в режимі онлайн серед учнів школи І ступеню, було проведено шкільний етап огляду-конкурсу захисту пошуково-дослідницьких освітніх проєктів з інтегрованого курсу «Я досліджую світ». Усі педагоги та учнівські колективи початкової школи були залучені до якісної підготовки та захисту проведення пошуково-дослідницьких освітніх проєктів з інтегрованого курсу «Я досліджую світ». Членами журі огляду-конкурсу, зокрема: Тітова Н.А. – директор закладу, Важова О.Й. – заступник директора з навчально-виховної роботи школи І ступеню, Діденко Л.М. – головний спеціаліст відділу загальної середньої освіти, дистанційної освіти та впровадження ІКТ Департаменту освіти (за згодою), Качур В.О. – директор комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Вінницької міської ради» (за згодою), Антонішена Ю.М. – консультант комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Вінницької міської ради» (за згодою), Копилов О.В. – учитель географії, голова профспілки, Козіцька М.П. – керівник методичної комісії кафедри учителів початкової школи, Шумна А.М. – керівник методичної комісії кафедри учителів української мови та літератури, Делечук Л.В. – керівник методичної комісії кафедри учителів математики, Мацик Т.П. – керівник методичної комісії кафедри учителів іноземних мов, Петренко М.Д. – керівник методичної комісії кафедри учителів російської мови, Копилова Т.О. – керівник методичної комісії кафедри учителів біології та географії, Жук О.В. – керівник методичної комісії кафедри учителів історії, Янчук В.Ю. – керівник методичної комісії кафедри учителів фізичного виховання, Дідяк Б.Я.- керівник методичної комісії кафедри учителів трудового навчання було здійснено оцінювання за відповідними критеріями та визначено переможців. Щиро дякуємо усім учнівським колективам за глибинні, змістовні, цікаві, пошукові, досліджуючі, сучасні, різнобічні, інтегровані роботи, які у повному обсязі формують життєві компетентності, що потрібні для успішної самореалізації в суспільстві, всебічно розвивають особистості та ґрунтуються на партнерстві між учнем, учителем і батьками.

Отож вітаємо! Призові місця мають:
1-е місце:
1-А клас (Арташ О.І.) та 1-В клас (Грабік С.Г.) – однакова кількість балів;
2-В клас (Карпович Н.О.);
3-А клас (Душко Т.А.);
4-Б клас (Козіцька М.П.).

2-е місце:
1-Г клас (Корнійчук Н.А.);
2-Д клас (Заярна К.О.);
3-Г клас (Душевська Р.М.);
4-Д клас (Соушко Л.І.).

3-е місце:
1-Б клас (Любченко О.Д.);
2-Є клас (Хлєбнова В.І.);
3-Б клас (Лемеха І.О.);
4-В клас (Ромась Л.В.).

А також дуже гарні роботи:
4-е місце:
1-Д клас (Мрищук А.М.);
2-Г клас (Лазуренко О.А);
3-В клас (Григорчук Т.В.);
4-Є клас (Перепечай Ю.О).

5-е місце:
1-Є клас (Ковтун К.І.);
2-А клас (Коваль О.М.);
3-Д клас (Гладиш Л.О);
4-Г клас (Новицька Л.В) та 4-Ж клас Поворознюк С.В.) – однакова кількість балів.

6-е місце:
2-Б клас (Бияковська А.М.);