Наука – це цікаво

14.01.2022 року для здобувачів освіти 8-11 класів було проведено години спілкування на тему «Наука-це цікаво», під час якої учні-члени МАН змогли презентувати теми дослідницьких робіт. Діти дізналися про цікаві відкриття та дослідження однолітків, зуміли поставити питання, які виникли протягом заняття. Учнівській аудиторії були представлені теми з історії, математики, зарубіжної літератури, української, англійської та німецької мов, мистецтва, інформатики, екології, біології та географії. Здобувачі освіти дізналися про те, що наука – це модно, потрібно і навіть весело, адже вона починається з малого: з цікавого уроку, із проведеного досліду, із першого реферату, а також із написання наукової роботи МАН.