Показовий урок з української мови

01.02.2022 р. для здобувачів освіти 8-Б класу у дистанційному форматі було проведено показовий урок з української мови Шкільняк Л.В. на тему «Односкладне речення як частина складного речення». Протягом заняття восьмикласники змогли узагальнити вивчений матеріал та систематизувати свої знання із запропонованої теми за допомогою вправ: «Віртуальна прогулянка», «Кольоронастрій», експрес-контроль «Так-Ні», «Малюнковий словотвір», «Орфографічна розминка», «Алгоритм визначення односкладних речень», «Дослідження-доведення», «Лексична пауза» та «Релакс хвилинка». Учні та учениці демонстрували знання з розділів мовознавства: орфографії, словотвору, фонетики, лексики, синтаксису та пунктуації. Речення, підібрані учителем, містили пізнавальну інформацію. Проводячи інтеграцію із іншими дисциплінами, учитель зуміла розширити світогляд учнів, які дізналися не лише про односкладні речення, а зуміли знаходити їх у текстах наукової літератури, а також – сучасних пісень. Відеоматеріал, обраний учителем, містив у собі пізнавальний та теоретичний матеріал. Формуючи життєві компетенції протягом уроку, Ліні Василівні вдалося досягти поставлених очікуваних результатів та зацікавити здобувачів освіти соціокультурною темою: «Зима у нашому місті».