Інформаційний марафон «Дбаємо про фізичне здоров’я та психологічний імунітет”

З 07.02.2022 року по 11.02.2022 року практичний психолог закладу, Березюк Тетяна, долучилася до інформаційного марафону «Дбаємо про фізичне здоров’я та психологічний імунітет». Протягом тижня учні початкової школи знайомилися з основними базовими емоціями за допомогою фрагменту мультфільму “Головоломка”. Під час гри “Впізнай емоцію” здобувачі освіти вчилися аналізувати свій емоційний стан та спостерігати за емоціями та почуттями однокласників. Використовуючи елементи арт- терапевтичних вправ, таких як “Мандала”, вміло застосовували різноманіття кольорів для передачі своїх емоцій. Тренувалися навичкам самоконтролю та приборкували негативні емоції різноманітними психологічними вправами. За допомогою вправи “Я не в дусі” розфарбовували свої емоції в темні кольори та усвідомили їх вплив на нашу поведінку та настрій. Дітей зацікавив зміст притчі “Як світ ставиться до людини” та прийшли до висновку, що все, що відбувається навколо нас – всього лише віддзеркалення наших власних думок, почуттів, бажань, вчинків. Завершили заняття на позитивній ноті переглядаючи фрагмент мультфільму “Крихітка Єнот” та подарували посмішки усім присутнім.