Показовий урок з історії України

18.02.22 р. Певень Т.В. провела показовий урок історії на тему «Ідеологізація національно-культурного життя радянської України» у 10-Б класі. Протягом заняття учителем продемонстровано форми та методи, за допомогою яких сформовано ключові компетентності. Діти працювали із дошкою Gam-bord, QR-кодами, «хмарами слів», картами. Урок сприяв розвитку критичного мислення, вміння оцінювати події минулого та сьогодення за допомогою різних джерел: документів, відеоуривків, статистичних даних, плакатів та спогадів. Учителем було здійснено інтеграцію із іншими навчальними дисциплінами: літературою, математикою, всесвітньою історією та уроками мистецтва. Були використані матеріали з краєзнавства. Педагог змогла показати актуальність тему уроку на сучасному етапі. Діти активно працювали, робили висновки. Протягом заняття дотримано дидактичних принципів освітньої діяльності: активності, наочності навчання, систематичності, послідовності, доступності.