Показовий урок з технологій

22 грудня 2022 року вчителем Людмилою Миколаївною Залецькою було проведено показовий урок з технологій у 6-Б класі, який проходив у формі майстер-класу “Свічка як мистецтво”. Учитель познайомила дівчат з історією виникнення свічки та свічникарства в Україні,, розповіла які обрядові свята поз’язані з свічками, залучала дітей до духовних надбань нашого народу, виховувала інтерес до народних традицій, культурної спадщини українського народу, сприяла розвитку естетичного смаку. Після чого діти пригадали правила техніки безпеки та перейшли до виготовлення та декорування власної свічки з вощини . Майстер-клас з виготовлення медових свічок з вощини – це корисний, захоплюючий процес, без якого просто неможливо уявити різдвяні та новорічні свята. Свічки виготовляються з натурального воску, який стає піддатливим від тепла рук і формується в красиву і елегантну свічку. Користь свічок з вощини очевидна, оскільки всі матеріали екологічно чисті та безпечні. А легкість роботи з воском гарантує прекрасний результат для кожного учасника майстер-класу. Також дівчата рахували собівартість виготовленої свічки та порівнювали її з вартістю готових свічок. Протягом усього заняття учитель розвивала предметні та ключові компетентності, формувала суспільні цінності.