Показовий урок у 8-Д

14.02.2023 Головатюк А.С було проведено показовий урок для учнів та учениць 8-Д класу на тему «Оксиди: класифікація оксидів, властивості, поширеність у природі». Протягом заняття учитель вдало поєднала різні форми та методи, які відповідали формуванню ключових та предметних компетентностей: саморозвитку та самоосвіти, інформаційної, комунікативної, соціально-трудової. Учні змогли закріпити знання про класифікацію оксидів за допомогою інтерактивних вправ: «Склади формули», «Математична хвилинка». Клас з цікавістю вивчав хімічні властивості оксидів на дослідницькій частині уроку, учні здійснювали різноманітні хімічні перетворення за інструкцією вчителя: «Взаємодія кальцій оксиду з водою», «Взаємодія кислотних оксидів з лугами» «Дія індикаторів на гідроксиди» та ін. Анна Степанівна розвивала вміння учнів записувати формули речовин, складати рівняння хімічних реакцій. Робота з таблицею розчинності та періодичною системою хімічних елементів дозволила учням опанувати фізичні та хімічні властивості сполук. Вчитель виховувала відповідальне ставлення до виконання лабораторних завдань, застосовуючи прийом «Наведи порядок». Протягом уроку учні застосовували картки самооцінювання, в яких змогли здійснити самоперевірку відповідно до кожного завдання.