Показовий урок з англійської мови у 4-А класі

20 лютого 2023 року вчителем Іриною Василівною Марчук було проведено показовий урок з англійської мови у 4-А класі на тему: «Одяг крізь віки». Урок був тісно пов’язаний з українською мовою та літературою, мистецтвом, культурою рідної країни та країни, мову якої вивчають діти. Протягом уроку здобувачі освіти знайомилися з назвами українського одягу, історієї їх виникнення, дізнавалися, який одяг носили люди з ХІІ по ХХІ століття. Діти були активними, проявляли інтерес до вивчення нового матеріалу. Уміло проводилась мотивація здобувачів освіти на всіх етапах уроку, що сприяло збудженню їхнього інтересу. Учитель розкрив зміст теми цікаво та доступно. Новий матеріал вивчався в процесі творчої роботи, що сприяло розвитку в здобувачів освіти самостійності та допитливості.