Показовий урок з історії в 7-А

22.02.2023 року Полотняною Н.С. у дистанційному форматі для здобувачів освіти 7-А класу було проведено показовий урок з історії на тему “Повчання дітям” Володимира Мономаха – кодекс настанов князівської родини”. Учитель уміло поділила навчальне заняття на блоки, протягом роботи над якими семикласники опанували запропонований матеріал. Під час першого блоку (історичного) діти мали можливість пригадати основні напрямки внутрішньої та зовнішньої політики Володимира Мономаха за допомогою таких форм роботи, як кроссенс та ребуси. Під час другого блоку (наукового) за допомогою хронологічної задачі здобувачі освіти визначили час написання видатної пам’ятки, а також структуру твору великого князя. Під час третього блоку (літературного) зуміли опрацьовувати уривки з історичного джерела та давати їм характеристику. На завершення семикласники та семикласниці визначали, які настанови із “Повчання” є актуальними сьогодні і прикріплювали їх на Padlet дошку. Протягом навчального заняття діти були у постійному русі: аналізували, висловлювали власні судження, досліджували історичні джерела. Урок був насиченим, емоційним, пізнавальним.