Літературно-мистецьке свято

У комунальному закладі «Вінницький ліцей №6» 07.03. 2023р. відбулось ЛІТЕРАТУРНО-МИСТЕЦЬКЕ СВЯТО “Вкраїни світиться зоря славетним словом Кобзаря…”, присвячене творчості Т. Г. Шевченка. В ході свята здобувачі освіти 5-9 класів ознайомились із духовною спадщиною Кобзаря, виданням збірки творів різних періодів, прослухали музичну композицію «Садок вишневий коло хати» у виконанні учениці 8-Є класу Гресько Марії. Прочитав свою поезію «Вишиванка» учитель української мови та літератури Самаруха О.В. під супровід музичного твору, виконаного на скрипці ученицею 10-Б класу Мізрах Поліною. Учасники свята декламували поезію Тараса Шевченка та сучасних авторів про Україну, непереможений козацький дух. Переможці конкурсу виразного читання віршів були нагороджені грамотами.