Учні 2-4 класів долучилися до написання Всеукраїнського радіодиктанту від Пса Патрона, який навчив дітей, як правильно поводитися з небезпечними та підозрілими предметами. За допомогою важливої інформації, розміщеної у тексті, учні та учениці дізналися про важливі правила дій при виявленні незнайомих або ж залишених предметів, які можуть знаходитися навіть у знайомих місцях. Адже, на жаль, нині Україна – серед найбільш замінованих країн у світі. Часто-густо міни і снаряди неможливо помітити, бо вони зеленого, сірого та коричневого кольорів, добре замасковані у землі, присипані листям або приховані у кущах чи гіллі. Тому з допомогою українського улюбленця, Пса Патрона, діти запам’ятали три
найважливіші правила безпеки: не підходь, не чіпай, 101 натискай!
![](https://sch6.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2023/04/image-2-1024x771.png)
1 набирай!
![](https://sch6.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2023/04/image-1-1024x771.png)
![](https://sch6.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2023/04/image-768x1024.png)
![](https://sch6.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2023/04/image-4-1024x768.png)