Учні 6-А класу 05.04.2023 р.відвідали Вінницький краєзнавчий музей ,де розміщені національно-патріотичні виставки, присвячені визначним подіям героїчного протистояння українського народу збройній агресії рф. Здобувачі освіти мали можливість переглянути виставки “України Щит”, присвячену подіям “Революції Гідності” та “Азов-Янголи Маріуполя “, доторкнутися до героїчного творення нашої історії!!!
![](https://sch6.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2023/04/image-15-768x1024.png)
![](https://sch6.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2023/04/image-14-768x1024.png)
![](https://sch6.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2023/04/image-13-768x1024.png)
![](https://sch6.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2023/04/image-12-768x1024.png)
![](https://sch6.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2023/04/image-11-1024x768.png)
![](https://sch6.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2023/04/image-10-768x1024.png)
![](https://sch6.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2023/04/image-9-1024x768.png)