Майстер-клас з писанкарства

Учні 4-Б із класним керівником Лемехою Іриною Олександрівною 05 квітня 2023 року відвідали майстер-клас з писанкарства, проведеного науковими співробітниками Вінницького обласному художньому музею. Ольга Романишена та Оксана Рубанова ознайомили присутніх з мистецтвом писанкарства, орнаментами та символами, якими з давніх-давен люди прикрашали писанки. Для кожного, хто відвідав майстер-клас, було підготовлено все, що потрібно для роботи: яйце, віск, писачок, свічка, фарби та зразки розписів. На учнів таке дійство справило неабияке враження, адже вони змогли поглибити свої мистецькі знання та доторкнутись до історії вітчизняного писанкарства. Діти не просто провели чудово час, а й власноруч створили великодню прикрасу – писанку!