20 квітня у комунальному закладі «Вінницький ліцей 6» відбувся третій день Фестивалю-захисту науково-дослідницьких проєктів серед 3-х класів.
Класні колективи підготували різнопланові, творчі та цікаві проєкти. Розпочинаючи українською піснею та завершуючи цікавими фактами про Вінницю здобувачі освіти продемонстрували злагоджену науково-дослідницьку роботу.
Поповнювали знання з різних предметів, таких як: я досліджую світ, українською мови, історії, математики, хімії.
Результатами проєктів стали творчі роботи, цікаві екскурсії та відповіді на поставлені запитання.
За допомогою проєктної науково-дослідницької роботи здобувачі освіти розвинули пошукові та творчі здібності, отримали великий багаж знань та багато позитивних емоцій.
![](https://sch6.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2023/04/image-66-771x1024.png)
![](https://sch6.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2023/04/image-65-1024x768.png)
![](https://sch6.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2023/04/image-64-1024x768.png)
![](https://sch6.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2023/04/image-63-1024x768.png)
![](https://sch6.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2023/04/image-62-1024x768.png)
![](https://sch6.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2023/04/image-61-1024x768.png)
![](https://sch6.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2023/04/image-60-1024x768.png)
![](https://sch6.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2023/04/image-59-1024x768.png)
![](https://sch6.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2023/04/image-58-1024x768.png)
![](https://sch6.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2023/04/image-57-1024x768.png)
![](https://sch6.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2023/04/image-56-1024x768.png)
![](https://sch6.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2023/04/image-55-1024x768.png)
![](https://sch6.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2023/04/image-54-1024x768.png)
![](https://sch6.edu.vn.ua/wp-content/uploads/2023/04/image-53-1024x768.png)