Показовий урок у 4-Г класі

🔹

26.09.2023 року Лазуренко Олена Анатоліївна провела показовий урок. Розумники 4-Г класу приймали дорогих гостей-батьків!

🔹

Усі разом дізналися цікаву інформацію про те, де і коли з’явилися цукерки. Діти досліджували обгортки цукерок, знаходячи міста та кондитерські фабрики, відшуковували на фізичній карті України області із потрібною інформацією.

🔹

Зʼясували, що корисні цукерки можна приготувати власноруч та ще й заощадити на їх вартості. Зробили висновки про те, чи варто цукерками заміняти обід!

🔹

Діти продемонстрували кмітливість, вміння працювати з візуальними медіа. Досліджували та опрацьовували інформацію з різних джерел.

🔹

Розв’язували проблемні ситуації, використовуючи відомі засоби та взаємодіяли у групах для досягнення спільних цілей.

Все реакции:61Вы и ещё 60