Показовий урок з історії

20 листопада 2023 року для здобувачів освіти 8-А класу вчителем історії Полотняною Н.С. був проведений показовий урок на тему «Морські походи козаків. П.Конашевич-Сагайдачний». На уроці визначалася роль українського козацтва в боротьбі з іноземними загарбниками, значення їх участі у Хотинській війні  під керівництвом гетьмана П.Конашевича – Сагайдачного. Діти працювали над різними завданнями ( «Вставити пропущене слово», «Ребуси», « Третє зайве», «Хронологічна задача»). Під час роботи з історичними джерелами демонстрували вміння самостійно працювати, критично мислити,  робити висновки щодо оцінки діяльності гетьмана. Дітям була проведена історична паралель про Кримський півострів, походи на який здійснювали козаки, що дуже нагадує роботу ЗСУ в умовах сучасної війни. «Козацькому роду нема переводу» – саме цими словами був підведений підсумок уроку.