Зустріч із курсантами Національної академії національної гвардії України

19.01.2024р. відбулася зустріч здобувачів освіти 8-Д, 10-В та 11-В класів із курсантами Національної академії національної гвардії України. Курсанти Академії розповіли про факультети, навчально-тренувальні комплекси, матеріально-технічну базу закладу. Учні дізналися, що Націона́льна гва́рдія Украї́ни -це військове формування з правоохоронними функціями, що входить до системи Міністерства внутрішніх справ України (МВС) і призначено для виконання завдань із захисту та охорони життя, прав, свобод і законних інтересів громадян України, суспільства і держави від злочинних та інших протиправних посягань, охорони громадського порядку та забезпечення громадської безпеки, а також у взаємодії з правоохоронними органами — із забезпечення державної безпеки і захисту державного кордону, припинення терористичної діяльності, діяльності незаконних воєнізованих або збройних формувань (груп), терористичних організацій. Гості відповіли на запитання учнів про умови вступу до закладу вищої освіти.